Meniu Zile și Nopți
Articole Zile si Nopti Zile si Nopti 14/05/2015
Arhiva Zile si Nopti

O săptămână specială, dedicată familiei, la ”Zilele Avantgarden 3 2015” by Maurer Imobiliare

Zile si Nopti De Zile si Nopti
Comentarii O săptămână specială, dedicată familiei, la ”Zilele Avantgarden 3 2015” by Maurer Imobiliare Share O săptămână specială, dedicată familiei, la ”Zilele Avantgarden 3 2015” by Maurer Imobiliare


Maurer Imobiliare, lider pe piața imobiliară din România, deschide porțile unui eveniment special: ”Zilele Avantgarden 3 2015”. În perioada 18-24 mai, în cartierul Avantgarden 3 din Brașov se vor desfășura programe speciale, destinate tuturor categoriilor de vârstă, menite să ofere comunității din orașul nostru modelul unui stil de viață bazat pe valori și principii sănătoase.

Astfel, vom avea seminarii de nutriție și alimentație sănătoasă, ne vom adresa părinților prin seminarii practice de parenting, vom avea în mijlocul cartierului – pe durata a trei zile – Caravana Sănătății, unde oamenii vor putea veni să își facă analizele gratuit și să fie consultați de un medic.

Mai mult, sportul în aer liber nu va lipsi din programul nostru, iar prin plantări de copaci și arbuști ne vom arăta respectul față de mediul înconjurător.

Ziua de duminică, 24 Mai, va fi destinată în totalitate copiilor, în mijlocul cartierului fiind ridicat un ”Orășel al copiilor”. Astfel, micuții vor învăța lucruri extrem de interesante despre cele mai importante meserii, prin jocuri și ateliere speciale.

”Trebuie să învățăm să oferim și celor din jurul nostru din ceea ce am primit. Astfel, prin evenimentul organizat, familia Maurer Imobiliare dorește să unească membrii comunității, fiind o poartă deschisă, un punct de referință în mijlocul orașului nostru”, declară Simon Maurer, fondatorul Maurer Imobiliare.

Așadar, vă așteptăm cu drag să participați alături de noi la evenimentul special ”Zilele Avantgarden3 2015”, organizat de Maurer Imobiliare.

Galerie imagini

Share

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.

Esențiale

NEWSLETTER ZILE ȘI NOPȚI

Abonează-te la newsletter și fii la curent cu cele mai noi evenimente sau știri din Artă & Cultură, Film, Lifestyle, Muzică, Eat & Drink.