Meniu Zile și Nopți
Articole Zile si Nopti Zile si Nopti
Proiecții de film

Astra Film New Media – programul pe zile al cinematografului-dom din Piața Mare

LUNI, 10 octombrie

VISÂND LA STELE

STAR DREAMING | 16:00

Perun Bonser | 26′

 

321DECOLĂM!

321 LIFTOFF! | 17:00

Martin Živocký | 35′

 

GLOBUL MAGIC

MAGIC GLOBE | 18:00

Maciej Ligowski | 29′

 

Ngā Tohunga Whakatere – NAVIGATORII

Ngā Tohunga Whakatere – THE NAVIGATORS | 19:00

Lala Rolls | 30′

 

-22.7°C

-22.7°C | 20:00

Dirty Monitor, La Société  des Arts Technologiques | 38′

 

PIANUL DE SUB STELE

PIANO UNDER THE STARS | 21:10

Juan Carlos Vidal, Claudio Recabarren | 25′

 

CĂLUGĂRIȚA NEAGRĂ

BLACK MANTIS | 22:00

4Pi  Production, Deri  Roberts | 42′

 

MARȚI, 11 octombrie

VISÂND LA STELE

STAR DREAMING | 16:00

Perun Bonser | 26′

 

ÎNTR-O CĂLĂTOIE CU LUMINA

TRAVELING WITH LIGHT | 17:00

Roberto Sanchez-Pérez | 28′

 

LEGENDA RECIFULUI FERMECAT

LEGEND OF THE ENCHANTED REEF | 18:00

Peter Popp | 26′

 

VOYAGER: o călătorie fără sfârșit

VOYAGER: the Never-Ending Journey | 19:00

Yuriy Gapon | 27′

 

AYAHUASCA (O călătorie cosmică)

AYAHUASCA  (Kosmik journey) | 20:00

Jan Kounen | 12′

 

NU ÎNȚELEG

I DON’T UNDERSTAND | 20:45

Colectivo  19 | 12′

 

VISÂND LA STELE

STAR DREAMING | 21:30

Perun Bonser | 26′

 

PIANUL DE SUB STELE

PIANO UNDER THE STARS | 22:30

Juan Carlos Vidal, Claudio Recabarren | 25′

 

MIERCURI, 12 octombrie

VISÂND LA STELE

STAR DREAMING | 16:00

Perun Bonser | 26′

 

GLOBUL MAGIC

MAGIC GLOBE | 17:00

Maciej Ligowski | 29′

 

ÎNTR-O CĂLĂTORIE CU LUMINA

TRAVELING WITH LIGHT | 18:00

Roberto Sanchez-Pérez | 28′

 

Ngā Tohunga Whakatere – NAVIGATORII

Ngā Tohunga Whakatere – THE NAVIGATORS | 19:00

Lala Rolls | 30′

 

VOYAGER: o călătorie fără sfârșit

VOYAGER: the Never-Ending Journey | 20:00

Yuriy Gapon | 27′

 

AYAHUASCA (O călătorie cosmică)

AYAHUASCA  (Kosmik journey) | 21:00

Jan Kounen | 12′

 

NU ÎNȚELEG

I DON’T UNDERSTAND | 21:45

Colectivo  19 | 12′

 

-22.7°C

-22.7°C | 22:20

Dirty Monitor, La Société  des Arts Technologiques | 38′

 

JOI, 13 octombrie

LEGENDA RECIFULUI FERMECAT

LEGEND OF THE ENCHANTED REEF | 16:00

Peter Popp | 26′

 

321 DECOLĂM!

321 LIFTOFF! | 17:00

Martin Živocký | 35′

 

VISÂND LA STELE

STAR DREAMING | 18:00

Perun Bonser | 26′

 

NU ÎNȚELEG

I DON’T UNDERSTAND | 19:00

Colectivo  19 | 12′

 

-22.7°C

-22.7°C | 19:45

Dirty Monitor, La Société  des Arts Technologiques | 38′

 

PIANUL DE SUB STELE

PIANO UNDER THE STARS | 21:00

Juan Carlos Vidal, Claudio Recabarren | 25′

 

CĂLUGĂRIȚA NEAGRĂ

BLACK MANTIS | 22:00

4Pi  Production, Deri  Roberts | 42′

 

VINERI, 14 octombrie

GLOBUL MAGIC

MAGIC GLOBE | 16:00

Maciej Ligowski | 29′

 

LEGENDA RECIFULUI FERMECAT

LEGEND OF THE ENCHANTED REEF | 17:00

Peter Popp | 26′

 

Ngā Tohunga Whakatere – NAVIGATORII

Ngā Tohunga Whakatere – THE NAVIGATORS | 18:00

Lala Rolls | 30′

 

VOYAGER: o călătorie fără sfârșit

VOYAGER: the Never-Ending Journey | 19:00

Yuriy Gapon | 27′

 

PIANUL DE SUB STELE

PIANO UNDER THE STARS | 20:00

Juan Carlos Vidal, Claudio Recabarren | 25′

 

AYAHUASCA (O călătorie cosmică)

AYAHUASCA  (Kosmik journey) | 21:00

Jan Kounen | 12′

 

NU ÎNȚELEG

I DON’T UNDERSTAND | 21:45

Colectivo  19 | 12′

 

-22.7°C

-22.7°C | 22:20

Dirty Monitor, La Société  des Arts Technologiques | 38′

 

SÂMBĂTĂ, 15 octombrie

321 DECOLĂM!

321 LIFTOFF! | 09:00

Martin Živocký | 35′

 

GLOBUL MAGIC

MAGIC GLOBE | 10:00

Maciej Ligowski | 29′

 

ÎNTR-O CĂLĂTORIE CU LUMINA

TRAVELING WITH LIGHT | 11:00

Roberto Sanchez-Pérez | 28′

 

LEGENDA RECIFULUI FERMECAT

LEGEND OF THE ENCHANTED REEF | 12:00

Peter Popp | 26′

 

Ngā Tohunga Whakatere – NAVIGATORII

Ngā Tohunga Whakatere – THE NAVIGATORS | 13:00

Lala Rolls | 30′

 

VOYAGER: o călătorie fără sfârșit

VOYAGER: the Never-Ending Journey | 14:00

Yuriy Gapon | 27′

* Proiecție cu dublaj în limba ucraineană

 

VISÂND LA STELE

STAR DREAMING | 15:00

Perun Bonser | 26′

 

GLOBUL MAGIC

MAGIC GLOBE | 17:00

Maciej Ligowski | 29′

 

GALA DE ÎNCHIDERE AFF 2022 | 19:00

cu decernarea premiilor

 

DUMINICĂ, 16 octombrie

321 DECOLĂM!

321 LIFTOFF! | 09:00

Martin Živocký | 35′

 

ÎNTR-O CĂLĂTORIE CU LUMINA

TRAVELING WITH LIGHT | 10:00

Roberto Sanchez-Pérez | 28′

 

LEGENDA RECIFULUI FERMECAT

LEGEND OF THE ENCHANTED REEF | 11:00

Peter Popp | 26′

 

GLOBUL MAGIC

MAGIC GLOBE | 12:00

Maciej Ligowski | 29′

 

Ngā Tohunga Whakatere – NAVIGATORII

Ngā Tohunga Whakatere – THE NAVIGATORS | 13:00

Lala Rolls | 30′

 

VISÂND LA STELE

STAR DREAMING | 14:00

Perun Bonser | 26′

 

VOYAGER: o călătorie fără sfârșit

VOYAGER: the Never-Ending Journey | 15:00

Yuriy Gapon | 27′

 

GLOBUL MAGIC

MAGIC GLOBE | 17:00

Maciej Ligowski | 29′

 

NU ÎNȚELEG

I DON’T UNDERSTAND | 18:00

Colectivo  19 | 12′

 

AYAHUASCA (O călătorie cosmică)

AYAHUASCA  (Kosmik journey) | 18:45

Jan Kounen | 12′

 

-22.7°C

-22.7°C | 19:30

Dirty Monitor, La Société  des Arts Technologiques | 38′

 

PIANUL DE SUB STELE

PIANO UNDER THE STARS | 20:30

Juan Carlos Vidal, Claudio Recabarren | 25′

 

CĂLUGĂRIȚA NEAGRĂ

BLACK MANTIS | 21:30

4Pi  Production, Deri  Roberts | 42′

Share

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Twitter
Email
Caută