Articole Zile si Nopti Zile si Nopti

La o cafea cu medicul – revenim

☕💬 La o cafea cu medicul – revenim!
Continuăm seria evenimentelor La o cafea cu medicul și intrăm în al treilea an de întâlniri care aduc medicii din Oradea mai aproape de oameni, într-un cadru relaxat, deschis și autentic.
Prima ediție a acestui an o are ca invitat pe Dr. Ioana Mihăilă, medic primar endocrinolog, cu experiență vastă în patologia nodulară tiroidiană. O întâlnire despre parcurs profesional, provocări, alegeri și omul din spatele profesiei medicale.
Vă invităm la o discuție deschisă despre parcurs profesional, provocări, echilibru și omul din spatele carierei medicale — la o cafea din partea noastră într-o atmosferă prietenoasă. 😊
Newletter zn png
Newsletter-ZN-2025-300x250
Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Twitter
Email
Caută