A fost anunțată selecția spectacolelor pentru cea de-a 32-a ediție a Festivalului Național de Teatru, care se va desfășura în perioada 5 – 13 noiembrie 2022 la București.
De la Teatrul Național ”Radu Stanca” în programul festivalului se regăsește spectacolul ”Trei surori” în regia lui Andrei și Andreea Grosu.
Întreaga selecție e disponibilă aici.




