Vine o vreme când vrei să schimbi ceva în felul în care te relaxezi la un ceai. Şi atunci nu mai cauţi terase, baruri luminate şi aceleaşi metehne urbane, ci o lumina blândă la subsol, o narghilea şi o muzică orientală care să te desprindă de oraş. Krishna Cafe e un loc în care, dacă n-ai mai fost demult, e mereu plăcut să te întorci şi să constaţi că nu s-au schimbat multe, iar asta e bine. Încearcă îngheţata Elefant de 30 de cm, ceaiul verde şi narghileaua cu aromă de pepene.


