Meniu Zile și Nopți
Articole Zile si Nopti Zile si Nopti 11/01/2017
Arhiva Zile si Nopti

TIGRUL DIN ORAȘUL NOSTRU, din nou pe scena suceveană

Zile si Nopti De Zile si Nopti
Comentarii TIGRUL DIN ORAȘUL NOSTRU, din nou pe scena suceveană Share TIGRUL DIN ORAȘUL NOSTRU, din nou pe scena suceveană


Joi seară, de la ora 19.00, va avea loc prima reprezentație din acest an a Teatrului „Matei Vișniec” Suceava, care revine cu cel mai impresionant spectacol din repertoriu – „Tigrul din orașul nostru”.

Același spectacol este programat a avea loc și săptămâna viitoare, joi, 19 IANUARIE, la aceeași oră.

„Tigrul din orașul nostru” de Gianina Cărbunariu este prima producție a Teatrului Municipal „Matei Vișniec” din Suceava. Din distribuția piesei fac parte Cătălin Ştefan Mîndru, Cosmin Panaite, Clara Popadiuc și Diana Lazăr.

Prețul unui bilet este de 20 de lei, dar elevii, studenții și pensionarii beneficiază de reduceri, plătind doar 10 lei. Programul casei de bilete este de luni până joi, între orele 11.00 – 16.00, rezervările putând fi făcute la tel. 0759 048 677.

Galerie imagini

Share

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.

Esențiale

NEWSLETTER ZILE ȘI NOPȚI

Abonează-te la newsletter și fii la curent cu cele mai noi evenimente sau știri din Artă & Cultură, Film, Lifestyle, Muzică, Eat & Drink.